Põlva haiglas on alustanud tööd laste taastusarst Tiina Lind

Taaskord saame rõõmuga tutvustada meie haiglapere uut arsti! Tööd on alustanud laste taastuarst Tiina Lind!
Kärdlas sündinud doktor on lõpetanud Võru I keskkooli ja Tartu Riikliku Ülikooli pediaatria erialal. Töötanud 7 aastat Kehtna Ambulatooriumis Raplamaal maa-jaoskonna lastearstina ning ka asendusperearstina Nõo Perearstikeskuses. Doktor Lind on õppinud taastusravi residentuuris ning lõpetanud taastusarsti erialal. Alates 2006 aastast töötab Tiina Lind Lastekliinikus laste taastusarstina ja 2008 aastast alates ühtlasi Laste- ja noorukite arendus- ja taastusravi osakonna juhatajana.
“Taastusravi juures võlub mind võimalus töötada lastest patsientidega, kellega kohtumine on alati rõõmu ja energiat täis,” avaldab särasilmne arst. “Mulle meeldib patsiendi tervikliku käsitlemise võimalus meekonnatöös koos taastusravi eriala teiste spetsialistidega. Lisaks on tore keerukamaid patsiente pikemaajaliselt jälgida ja nendega töötada läbi aastate ning näha nende kasvamist ja arengut.”
Tiina Lind on esimeste eluaastate laste vanematele kirjutatud raamatu „Leebe puudutuse vägi” kaasautor. Taastusravis on hinnatud arsti lemmikteemaks skolioos ja neid patsiente on tema vastuvõtul sagedamini ning nende käsitlus vajab koostööd füsioterapeutide ja ortopeediga.
“Põlvas olen rahvatantsijana käinud osa võtmas Kagu-Eesti tantsupidudest, millest on väga head mälestused. Inimesed on siinkandis eriti sõbralikud ja lahked – seda sain kohe kogeda tänasel esimesel tööpäeval. Rõõm on töötada siinses heal tasemel taastusravi meeskonnas,” lisab meie uus arst lahkeid sõnu.
Tere tulemast! Soovime uuele laste taastuarstile palju jõudu ja ikka jätkuvat rõõmsat meelt!