Põlva haigla avas ettevõtetele ja asutustele töötervishoiuteenuse

Põlva Haigla

 

Nüüdsest on võimalus Põlva haiglas läbida töötervisekontrolli ning esimesed ettevõtted ja asutused on oma töötajad Põlvasse töötervist kontrollima suunanud.

Põlva haigla juhatuse liikme Kristin Raudsepa sõnul on uus teenus hästi omaks võetud.

„Alguses keskendusime vaid oma töötajate tervisekontrollile, keda meil on ligi 400, kuid oleme töö käigus aru saanud, et mõistlik on teenust pakkuda ka teistele Põlva ja Kagu-Eesti ettevõtetele,“ tõdes Raudsepp.

Raudsepp tõi välja, et töötervishoiul on oluline roll töökeskkonna ja töötajate heaolu tagamisel, aidates ennetada ja välja selgitada tööga seotud terviseprobleeme. Seetõttu on tal hea meel, et Põlva haiglas saavad nüüd kohalikud ettevõtted ja asutused ka töötervise muredele lahenduse.

Töötervishoiuarsti ja -õe vastuvõtud toimuvad esialgu neljapäeviti kell 14-18 ning peagi ka teisipäeviti. Kontroll koosneb töötervishoiuarsti ja -õe vastuvõttudest ning kui töötaja veedab rohkem kui 50% ajast kuvari taga, siis tuleb külastada ka optometristi. Arst annabki lõpliku hinnangu töötaja tervisliku seisundi kohta, kaasates selleks vajadusel teisi spetsialiste.

 

Loe lähemalt: https://www.polvahgl.ee/osakonnad/tootervishoid/

Võta ühendust: tervisekontroll@polvahgl.ee