Alustas tööd kommunikatsioonijuht Madis Perli

Põlva Haiglas alustas sellest nädalast kommunikatsioonijuhina tööd Madis Perli, kes vastutab sise- ja väliskommunikatsiooni, meediasuhtluse ja mainekujunduse eest.

Madis on pärit Haanjast ning huvi meedia ja kommunikatsiooni vastu tuli juba põhikooli ajal ajalehti lugedes ja ETVst spordiülekandeid vaadates. Peale gümnaasiumiõpinguid asus ta õppima Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni bakalaureuseõppekavale. Sealt viis õppimine praktikatele Lõuna Prefektuuri ja Haridus- ja Teadusministeeriumi ning tööle Lõuna-Eesti Postimehe suvereporteriks.

Pärast kolme suve Lõuna-Eesti Postimehes asus Madis tööle videoreporterina Lõuna-Eesti ja Tartu Postimehe toimetustes, tehes videolugusid ja otseülekandeid Lõuna-Eesti suurematelt sündmustelt. Nii on Madis Lõuna-Eestis toimuvaga läbinisti kursis. Edasi tuli tal võimalus asuda Eesti Jalgpalli Liidu koostöösuhete spetsialistiks ja näha Eesti ühe suurima spordialaliidu köögipoolt.

Sel suvel lõpetas Madis Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala magistri ja on nüüd ringiga tagasi Lõuna-Eestis võttes enda kanda Põlva Haigla kommunikatsiooni. Lisaks meediale ja kommunikatsioonile pakub Madisele huvi sport ja on ka ise suusatajana läbinud nii 63-kilomeetrise Tartu maratoni kui ka 42-kilomeetrise Haanja maratoni.

 

Põlva Haigla üldkontaktid on:  799 9101
info@polvahgl.ee