Kontakt

 

Üldmeiliaadress ja registratuur
Registratuur ja informatsioon 799 9199; 799 9198 registratuur@polvahgl.ee
Vältimatu abi ja haigete vastuvõtt 799 9157; 799 9158
Üldmeil polvahaigla@polvahgl.ee
 Nimi  Amet  Telefon  E-mail
Juhtiv koosseis ja raamatupidamine
Margot Bergmann juhataja 799 9101 margot.bergmann@polvahgl.ee
Erje Kollom juhataja assistent 799 9101 erje.kollom@polvahgl.ee
Marion Ploovits ravijuht marion.ploovits@gmail.com
Tiina Tammik ravijuhi kt 799 9152 tiina.tammik@polvahgl.ee
Rimma Svetlova õendusjuhi kt 799 9103 rimma.svetlova@polvahgl.ee
Aili Tilgre õendusjuht 799 9103 aili.tilgre@polvahgl.ee
Meeli Maasik finantsjuht 799 9104; 510 7315 meeli.maasik@polvahgl.ee
Omari Sulamanidze infotehnoloog 799 9111 ibndaud@polvahgl.ee
Helmer Kostabi infotehnoloog 799 9111 helmer@polvahgl.ee
Eve-Ly Põvvat raamatupidaja 799 9109 eve-ly.povvat@polvahgl.ee
Moonika Teos raamatupidaja 799 9106 moonika.teos@polvahgl.ee
Liia Musta raamatupidaja 799 9110 liia.musta@polvahgl.ee
Liilia Sisask raamatupidaja 799 9107 liilia.sisask@polvahgl.ee
Liili Veski registraator 799 9198; 799 9199 liili.veski@polvahgl.ee
Tiia Laidna registrator 799 9198; 799 9199 tiia.laidna@polvahgl.ee
Moonika Laanetu töökeskkonnaspetsialist/kvaliteedijuht 799 9185 moonika.laanetu@polvahgl.ee
Indrek Žvirblis haldusjuht 799 9112; 5348 8048 indrek.zvirblis@polvahgl.ee
Milvi Kasepuu apteegi juhataja 799 9174 milvi.kasepuu@polvahgl.ee
Maie Haidak köögi juhataja 799 9120 maie.haidak@polvahgl.ee
Erialaarstid
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9140 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Ants Vent sisearst 799 9132 ants.vent@polvahgl.ee
Meriana Maidla sisearst 799 9132 meriana.maidla@polvahgl.ee
Annika Volke naha- ja suguhaiguste arst 799 9164 annika.volke@polvahgl.ee
Rein Randam kirurg 799 9165 rein.randam@polvahgl.ee
Enno Toss kirurg 799 9165 enno.toss@polvahgl.ee
Peeter Kuningas kirurg 799 9165 peeter.kuningas@polvahgl.ee
Aleksander Helberg kirurg 799 9165 aleksander.helberg@polvahgl.ee
Maia Pereseld nina- kõrva- kurgukirurg 799 9141 maia.pereseld@polvahgl.ee
Vahur Ristioja nina-kõrva-kurguarst 799 9165 vahur.ristioja@polvahgl.ee
Siret Kalling endokrinoloog 799 9160 siret.kalling@polvahgl.ee
Urve Tiidla kopsuhaiguste arst 799 9162 urve.tiidla@polvahgl.ee
Aasa Kaasik lastearst 799 9122 aasa.kaasik@polvahgl.ee
Maie Sillaste neuroloog 799 9159 maie.sillaste@polvahgl.ee
Külli Kõlvald nefroloog kylli.kolvald@polvahgl.ee
Anu Mikk kardioloog 799 9163 anu.mikk@polvahgl.ee
Annemari Ojamaa naistearst 799 9131 annemari.ojamaa@polvahgl.ee
Sirje Kõiv naistearst 799 9131 sirje.koiv@polvahgl.ee
Krista Ruus psühhiaater 799 4119 krista.ruus@mail.ee
Tiina Tammik taastusarst 799 9152 tiina.tammik@polvahgl.ee
Maie Pügi taastusarst 799 9152 maie.pygi@polvahgl.ee
Külli Margus taastusarst 799 9152 kylli.margus@polvahgl.ee
Sünnitus-günekoloogiaosakond
Sirje Kõiv osakonnajuhataja 799 9126 sirje.koiv@polvahgl.ee
Annemari Ojamaa naistearst 799 9126 annemari.ojamaa@polvahgl.ee
Larissa Gontsarova naistearst 799 9126 larissa.gontsarova@polvahgl.ee
Krister Matto õendusjuht 799 9127 krister.matto@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9127
Siseosakond
Madli Pintson osakonnajuhataja 799 9139 madli.pintson@polvahgl.ee
Siret Kalling sisearst 799 9133 siret.kalling@polvahgl.ee
Meriana Maidla sisearst 799 9132 meriana.maidla@polvahgl.ee
Ants Vent sisearst 799 9132 avent@hot.ee
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9132 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Riina Sajale õendusjuht, valveõde 799 9134 riina.sajale@polvahgl.ee
Aasa Kaasik lastearst 799 9122 aasa.kaasik@polvahgl.ee
Riste Kalamees lastearst 799 9122 riste.kalamees@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9137
Taastusraviosakond
Tiina Tammik taastusarst/osakonnajuhataja 799 9152 tiina.tammik@polvahgl.ee
Siret Rüütel taastusõde/osakonna õendusjuht 799 9182 siret.ryytel@polvahgl.ee
Maie Pügi taastusarst 799 9152 maie.pygi@polvahgl.ee
Külli Margus taastusarst 799 9152 kylli.margus@polvahgl.ee
Valveõde ambulatoorne õepost II korrus 799 9184
Valveõde statsionaarne õepost IV korrus 799 9123
Anne Rooden taastusõde 799 9184 anne.rooden@polvahgl.ee
Kaie Kotkas taastusõde 799 9184 kaie.kotkas@polvahgl.ee
Kaili Oru taastusõde 799 9184 kaili.oru@polvahgl.ee
Katre Peedomaa taastusõde 799 9184 katre.peedomaa@polvahgl.ee
Christel Ploovits füsioterapeut 799 9184 christel.ploovits@polvahgl.ee
Elen Lepland füsioterapeut 799 9184 elen.lepland@polvahgl.ee
Evelin Haavamäe füsioterapeut 799 9184 evelin.haavamae@polvahgl.ee
Georgi Ivanov füsioterapeut 799 9184 georgi.ivanov@polvahgl.ee
Helen Raadik füsioterapeut 799 9184 helen.raadik@polvahgl.ee
Kaisa Karlis füsioterapeut 799 9184 kaisa.karlis@polvahgl.ee
Karel Uhs füsioterapeut 799 9184 karel.uhs@polvahgl.ee
Kertu Hernits füsioterapeut 799 9184 kertu.hernits@polvahgl.ee
Kristiina Sakarias füsioterapeut 799 9184 kristiina.sakarias@polvahgl.ee
Külli Puna füsioterapeut 799 9184 kulli.puna@polvahgl.ee
Liina-Mari Roolaht füsioterapeut 799 9184 liina-mari.roolaht@polvahgl.ee
Loore Sõna füsioterapeut 799 9184 loore.sona@polvahgl.ee
Merike Käsi füsioterapeut 799 9177 merike.kasi@polvahgl.ee
Siim Savisaar füsioterapeut 799 9184 siim.savisaar@polvahgl.ee
Kaire Limbak füsioterapeut/tegevusterapeut 799 9179 kaire.limbak@polvahgl.ee
Kadi Männi tegevusterapeut 799 9179 kadi.manni@polvahgl.ee
Galina Bedaš massöör 799 9168 galina.bedas@polvahgl.ee
Lii Tarve massöör 799 9168 ly.tarve@polvahgl.ee
Margit Leppund massöör 799 9168 margit.leppund@polvahgl.ee
Vadzim Petrachenka massöör 799 9168 vadzim.petrachenka@polvahgl.ee
Aija Kala psühholoog 799 9154 aija.kala@polvahgl.ee
Aiki Hainsoo psühholoog 799 9154 aiki.hainsoo@polvahgl.ee
Kätlin Juurik psühholoog 799 9154 katlin.juurik@polvahgl.ee
Merilin Jürjo psühholoog 799 9154 merilin.jyrjo@polvahgl.ee
Kadri Plato sotsiaaltöö/rehabilitatsiooni korralduse spetsialist 799 9177 kadri.plato@polvahgl.ee
Mari Reilson sotsiaaltöö 799 9187 mari.reilson@polvahgl.ee
Siiri Jõeots sotsiaaltöö 799 9178 siiri.joeots@polvahgl.ee
Aivi Lusti logopeed-eripedagoog 799 9155 aivi.lusti@polvahgl.ee
Edith- Kärt Kullamaa logopeed-eripedagoog 799 9184 edith.kullamaa@polvahgl.ee
Ere Tuunas eripedagoog 799 9133 ere.tuunas@polvahgl.ee
Erika Palo logopeed-eripedagoog 799 9133 erika.palo@polvahgl.ee
Ena Kaljuvee õe assistent 799 9177 ena.kaljuvee@polvahgl.ee
Mare Kamenik õe abi 799 9153 mare.kamenik@polvahgl.ee
Pille Hälvin õe abi 799 9184 pille.halvin@polvahgl.ee
Birgit Saarnits administrator 799 9184 birgit.saarnits@polvahgl.ee
Hille Kiisk administrator 799 9153 hille.kiisk@polvahgl.ee
Hille Ladva valveõde 799 9123 hille.ladva@polvahgl.ee
Kaja Sarik valveõde 799 9123 kaja.sarik@polvahgl.ee
Sirli Kiilo valveõde 799 9123 sirli.kiilo@polvahgl.ee
Triin Tiirik valveõde 799 9123 triin.tiirik@polvahgl.ee
Annika Härma hooldaja 799 9123 annika.harma@polvahgl.ee
Eha Treier hooldaja 799 9123 eha.treier@polvahgl.ee
Eve Hirsik hooldaja 799 9123 eve.hirsik@polvahgl.ee
Hiie Kikas hooldaja 799 9123 hiie.kikas@polvahgl.ee
Mari Lifljanski hooldaja 799 9123 mari.lifljanski@polvahgl.ee
Tea Paal hooldaja 799 9123 tea.paal@polvahgl.ee
Anneli Kurg puhastusteenistuja 799 9123 anneli.kurg@polvahgl.ee
Diagnostikakabinet
Enno Toss gastroenteroloog 799 9140 enno.toss@polvahgl.ee
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9140 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Sirje Kõiv ultraheli 799 9172 sirje.koiv@polvahgl.ee
Anu Mikk ultraheli 799 9172 anu.mikk@polvahgl.ee
Ülle Reedo ultraheli 799 9172 ylle.reedo@polvahgl.ee
Ülle Reedo radioloog 799 9166 ylle.reedo@polvahgl.ee
Silja Vahtramäe vanemradioloogiatehnik 799 9186 silja.vahtramae@polvahgl.ee
Aivar Soomann radioloog 799 9166 aivar.soomann@polvahgl.ee
Kirurgiaosakond
Sirje Kõiv osakonnajuhataja 799 9126 sirje.koiv@polvahgl.ee
Peeter Kuningas kirurg 799 9141 peeter.kuningas@polvahgl.ee
Rein Randam kirurg 799 9141 rein.randam@polvahgl.ee
Aleksander Helberg kirurg 799 9141 aleksander.helberg@polvahgl.ee
Stepan Sahnjuk kirurg 799 9141 stepan.sahnjuk@polvahgl.ee
Enno Toss kirurg 799 9141 enno.toss@polvahgl.ee
Maris Veinpalu kirurg 799 9141 maris.veinpalu@polvahgl.ee
Maie Sillaste neuroloog 799 9138 maie.sillaste@polvahgl.ee
Maia Pereseld nina- kõrva- kurgukirurg 799 9141 maia.pereseld@polvahgl.ee
Alar Sõrmus anestesioloog 799 9147 alar.sormus@polvahgl.ee
Rein Käsk anestesioloog 799 9147 rein.kask@polvahgl.ee
Helju Käsk anestesioloog 799 9147 helju.kask@polvahgl.ee
Liia Linnamägi anestesioloog 799 9147 liia.linnamagi@polvahgl.ee
Tiina Volzina õendusjuht 799 9143 tiina.volzina@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9150
Hooldusravi hooldusravi 799 9151
Südamefilmid
Anu Mikk kardioloog 799 9163 anu.mikk@polvahgl.ee
Laboratoorium
Raili Randoja laborijuhataja 799 9169 raili.randoja@polvahgl.ee
Elene Ivandi mikrobioloog, nakkusetõrjearst 799 9170 elene.ivandi@polvahgl.ee
Noorte nõustamiskabinet
Olja Gusseva ämmaemand 799 9131 olja.gusseva@polvahgl.ee