Kontakt

Kontaktid

Üldfax, meiliaadress ja registratuur
Registratuur ja informatsioon 799 9199; 799 9198 registratuur@polvahgl.ee
Vältimatu abi ja haigete vastuvõtt 799 9157; 799 9158
FAX 799 9105
Üldmeil polvahaigla@polvahgl.ee
 Nimi  Amet  Telefon  E-mail
Juhtiv koosseis ja raamatupidamine
Koit Jostov tegevdirektor 799 9100; 505 2762 koit.jostov@polvahgl.ee
Aivi Rebane juhiabi 799 9101; 508 9022 aivi.rebane@polvahgl.ee
Margit Rikka ülemarst 799 9102; 504 5305 margit.rikka@polvahgl.ee
Aili Tilgre õendusjuht 799 9103; 506 7381 aili.tilgre@polvahgl.ee
Meeli Maasik finantsjuht 799 9104; 510 7315 meeli.maasik@polvahgl.ee
Omari Sulamanidze infotehnoloog 799 9111 ibndaud@polvahgl.ee
Helmer Kostabi infotehnoloog 799 9111 helmer@polvahgl.ee
Eve-Ly Põvvat raamatupidaja 799 9109 eve-ly.povvat@polvahgl.ee
Moonika Teos raamatupidaja 799 9106 moonika.teos@polvahgl.ee
Liia Musta raamatupidaja 799 9110 liia.musta@polvahgl.ee
Liilia Sisask raamatupidaja 799 9107 liilia.sisask@polvahgl.ee
Liili Veski registraator 799 9198; 799 9199 liili.veski@polvahgl.ee
Tiia Laidna registrator 799 9198; 799 9199 tiia.laidna@polvahgl.ee
Moonika Laanetu töökeskkonnaspetsialist/kvaliteedijuht 799 9185 moonika.laanetu@polvahgl.ee
Algo Nemvalts majandusosakonna juhataja 799 9112: 507 9495 algo.nemvalts@polvahgl.ee
Milvi Kasepuu apteegi juhataja 799 9174 milvi.kasepuu@polvahgl.ee
Maie Haidak köögi juhataja 799 9120 maie.haidak@polvahgl.ee
Erialaarstid
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9140 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Ants Vent sisearst 799 9132 ants.vent@polvahgl.ee
Meriana Maidla sisearst 799 9132 meriana.maidla@polvahgl.ee
Annika Volke naha- ja suguhaiguste arst 799 9164
Rein Randam kirurg 799 9165 rein.randam@polvahgl.ee
Enno Toss kirurg 799 9165 enno.toss@polvahgl.ee
Peeter Kuningas kirurg 799 9165 peeter.kuningas@polvahgl.ee
Aleksander Helberg kirurg 799 9165 aleksander.helberg@polvahgl.ee
Maia Pereseld nina- kõrva- kurgukirurg 799 9141 maia.pereseld@polvahgl.ee
Vahur Ristioja nina-kõrva-kurguarst 799 9165
Siret Kalling endokrinoloog 799 9160 siret.kalling@polvahgl.ee
Urve Tiidla kopsuhaiguste arst 799 9162 urve.tiidla@polvahgl.ee
Aasa Kaasik lastearst 799 9122 aasa.kaasik@polvahgl.ee
Maie Sillaste neuroloog 799 9159 maie.sillaste@polvahgl.ee
Külli Kõlvald nefroloog
Anu Mikk kardioloog 799 9163 anu.mikk@polvahgl.ee
Annemari Ojamaa naistearst 799 9131 annemari.ojamaa@polvahgl.ee
Sirje Kõiv naistearst 799 9131 sirje.koiv@polvahgl.ee
Krista Ruus psühhiaater 799 4119 krista.ruus@mail.ee
Sünnitus-günekoloogiaosakond
Sirje Kõiv osakonnajuhataja 799 9126 sirje.koiv@polvahgl.ee
Annemari Ojamaa naistearst 799 9126 annemari.ojamaa@polvahgl.ee
Larissa Gontsarova naistearst 799 9126 larissa.gontsarova@polvahgl.ee
Krister Matto õendusjuht 799 9127 krister.matto@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9127
Siseosakond
Margit Rikka osakonnajuhataja kt 799 9102 margit.rikka@polvahgl.ee
Siret Kalling sisearst 799 9133 siret.kalling@polvahgl.ee
Meriana Maidla sisearst 799 9132 meriana.maidla@polvahgl.ee
Ants Vent sisearst 799 9132 avent@hot.ee
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9132 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Riina Sajale õendusjuht, valveõde 799 9134 riina.sajale@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9137
Lasteosakond
Aasa Kaasik lastearst 799 9122 aasa.kaasik@polvahgl.ee
Margit Rikka lastearst 799 9122 margit.rikka@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9123
Taastusraviosakond
Tiina Tammik taastusarst, osakonnajuhataja 799 9152 tiina.tammik@polvahgl.ee
Siret Rüütel osakonna õendusjuht 799 9182 siret.ryytel@polvahgl.ee
Maie Pügi taastusarst 799 9152 maie.pygi@polvahgl.ee
Külli Margus taastusarst 799 9152 kylli.margus@polvahgl.ee
Kaie Kotkas taastusõde 799 9184 kaie.kotkas@polvahgl.ee
Ester Nikopensius taastusõde 799 9184 ester.nikopensius@polvahgl.ee
Elen Lepland füsioterapeut 799 9184 elen.lepland@polvahgl.ee
Külli Puna füsioterapeut 799 9184 kylli.puna@polvahgl.ee
Helen Raadik füsioterapeut 799 9184 helen.raadik@polvahgl.ee
Kristiina Laur füsioterapeut 799 9184 kristiina.laur@polvahgl.ee
Merike Käsi füsioterapeut 799 9184 merike.kasi@polvahgl.ee
Kaire Limbak füsioterapeut 799 9184 kaire.limbak@polvahgl.ee
Loore Sõna füsioterapeut 799 9184 loore.sona@polvahgl.ee
Siim Savisaar füsioterapeut 799 9184 siim.savisaar@polvahgl.ee
Piret Tootsi füsioterapeut 799 9184 piret.tootsi@polvahgl.ee
Christel Ploovits füsioterapeut 799 9184 christel.ploovits@polvahgl.ee
Karel Uhs füsioterapeut 799 9184 karel.uhs@polvahgl.ee
Kaisa Karlis füsioterapeut 799 9184 kaisa.karlis@polvahgl.ee
Galina Bedaš massöör 799 9184 galina.bedach@polvahgl.ee
Lii Tarve massöör 799 9184 lii.tarve@polvahgl.ee
Margit Leppund massöör 799 9184 margit.leppund@polvahgl.ee
Terje Pung massöör 799 9184 terje.pung@polvahgl.ee
Aija Kala psühholoog 799 9154 aija.kala@polvahgl.ee
Kätlin Juurik psühholoog 799 9154 katlin.juurik@polvahgl.ee
Siiri Jõeots sotsiaaltöötaja 799 9178 siiri.joeots@polvahgl.ee
Mari Reilson sotsiaaltöötaja 799 9187 mari.reilson@polvahgl.ee
Edith- Kärt Kullamaa logopeed-eripedagoog 799 9184 edith.kullamaa@polvahgl.ee
Aivi Lusti logopeed-eripedagoog 799 9155 aivi.lusti@polvahgl.ee
Erika Palo logopeed-eripedagoog 799 9233 erika.palo@polvahgl.ee
Ere Tuunas eripedagoog 799 9233 ere.tuunas@polvahgl.ee
Diagnostikakabinet
Enno Toss gastroenteroloog 799 9140 enno.toss@polvahgl.ee
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9140 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Sirje Kõiv ultraheli 799 9172 sirje.koiv@polvahgl.ee
Anu Mikk ultraheli 799 9172 anu.mikk@polvahgl.ee
Ülle Reedo ultraheli 799 9172 ylle.reedo@polvahgl.ee
Ülle Reedo radioloog 799 9166 ylle.reedo@polvahgl.ee
Silja Vahtramäe vanemradioloogiatehnik 799 9186 silja.vahtramae@polvahgl.ee
Aivar Soomann radioloog 799 9166
Kirurgiaosakond
Sirje Kõiv osakonnajuhataja 799 9126 sirje.koiv@polvahgl.ee
Peeter Kuningas kirurg 799 9141 peeter.kuningas@polvahgl.ee
Rein Randam kirurg 799 9141 rein.randam@polvahgl.ee
Aleksander Helberg kirurg 799 9141 aleksander.helberg@polvahgl.ee
Stepan Sahnjuk kirurg 799 9141 stepan.sahnjuk@polvahgl.ee
Enno Toss kirurg 799 9141 enno.toss@polvahgl.ee
Maris Veinpalu kirurg 799 9141 maris.veinpalu@polvahgl.ee
Maie Sillaste neuroloog 799 9138 maie.sillaste@polvahgl.ee
Maia Pereseld nina- kõrva- kurgukirurg 799 9141 maia.pereseld@polvahgl.ee
Alar Sõrmus anestesioloog 799 9147 alar.sormus@polvahgl.ee
Rein Käsk anestesioloog 799 9147 rein.kask@polvahgl.ee
Helju Käsk anestesioloog 799 9147 helju.kask@polvahgl.ee
Liia Linnamägi anestesioloog 799 9147 liia.linnamagi@polvahgl.ee
Tiina Volzina õendusjuht 799 9143 tiina.volzina@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9150
Hooldusravi hooldusravi 799 9151
Südamefilmid
Anu Mikk kardioloog 799 9163 anu.mikk@polvahgl.ee
Laboratoorium
Raili Randoja laborijuhataja 799 9169
Elene Ivandi mikrobioloog, nakkusetõrjearst 799 9170 elene.ivandi@polvahgl.ee
Noorte nõustamiskabinet
Olja Gusseva ämmaemand 799 9131