Kontakt

Kontaktid

Üldfax, meiliaadress ja registratuur
Registratuur ja informatsioon 799 9199; 799 9198 registratuur@polvahgl.ee
Vältimatu abi ja haigete vastuvõtt 799 9157; 799 9158
FAX 799 9105
Üldmeil polvahaigla@polvahgl.ee
 Nimi  Amet  Telefon  E-mail
Juhtiv koosseis ja raamatupidamine
Koit Jostov tegevdirektor 799 9100; 505 2762 koit.jostov@polvahgl.ee
Margit Rikka ülemarst 799 9102; 504 5305 margit.rikka@polvahgl.ee
Aili Tilgre õendusjuht 799 9103; 506 7381 aili.tilgre@polvahgl.ee
Meeli Maasik finantsjuht 799 9104; 510 7315 meeli.maasik@polvahgl.ee
Aivi Rebane sekretär-personalitöötaja 799 9101; 508 9022 aivi.rebane@polvahgl.ee
Aime Kuljus haigla infosüsteemi administraator 799 9107; 5130059 aime.kuljus@polvahgl.ee
Omari Sulamanidze infotehnoloog 799 9111 ibndaud@polvahgl.ee
Helmer Kostabi infotehnoloog 799 9111 helmer@polvahgl.ee
Eve-Ly Põvvat raamatupidaja 799 9109 eve-ly.povvat@polvahgl.ee
Moonika Teos raamatupidaja 799 9106 moonika.teos@polvahgl.ee
Aime Toonekurg raamatupidaja 799 9110 aime.toonekurg@polvahgl.ee
Triinu Sarapuu raamatupidaja 799 9108 triinu.sarapuu@polvahgl.ee
Liili Veski registraator 799 9198; 799 9199 liili.veski@polvahgl.ee
Tiia Laidna registrator 799 9198; 799 9199 tiia.laidna@polvahgl.ee
Algo Nemvalts majandusosakonna juhataja 799 9112: 507 9495 algo.nemvalts@polvahgl.ee
Milvi Kasepuu apteegi juhataja 799 9174 milvi.kasepuu@polvahgl.ee
Maie Haidak köögi juhataja 799 9120 maie.haidak@polvahgl.ee
Liis Hainla töökeskkonnaspetsialist, kvaliteedijuht 799 9185 liis.hainla@polvahgl.ee
Erialaarstid
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9140 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Ants Vent sisearst 799 9132 avent@hot.ee
Meriana Maidla sisearst 799 9132 meriana.maidla@polvahgl.ee
Marion Ploovits siseosakonna juhataja 799 9132
Aime Laul naha- ja suguhaiguste arst 799 9164 aime.laul@polvahgl.ee
Annika Volke naha- ja suguhaiguste arst 799 9164
Rein Randam kirurg 799 9165 rein.randam@polvahgl.ee
Enno Toss kirurg 799 9165 enno.toss@polvahgl.ee
Peeter Kuningas kirurg 799 9165 peeter.kuningas@polvahgl.ee
Aleksander Helberg kirurg 799 9165 aleksander.helberg@polvahgl.ee
Olev Lõndso pshühhiaater 799 9173 olev.londso@polvahgl.ee
Maia Pereseld nina- kõrva- kurgukirurg 799 9141 maia.pereseld@polvahgl.ee
Siret Kalling endokrinoloog 799 9160 siret.kalling@polvahgl.ee
Urve Tiidla kopsuhaiguste arst 799 9162 urve.tiidla@polvahgl.ee
Aasa Kaasik lastearst 799 9122 aasa.kaasik@polvahgl.ee
Siiri Torm lastearst 799 9122
Maie Sillaste neuroloog 799 9159 maie.sillaste@polvahgl.ee
Külli Kõlvald nefroloog
Anu Mikk kardioloog 799 9163 anu.mikk@polvahgl.ee
Tiiu-Sirje Lipand naistearst 799 9171 tiiu.lipand@polvahgl.ee
Annemari Ojamaa naistearst 799 9131 annemari.ojamaa@polvahgl.ee
Sirje Kõiv naistearst 799 9131 sirje.koiv@polvahgl.ee
Sünnitus-günekoloogiaosakond
Sirje Kõiv osakonnajuhataja 799 9126 sirje.koiv@polvahgl.ee
Annemari Ojamaa naistearst 799 9126 annemari.ojamaa@polvahgl.ee
Larissa Gontsarova naistearst 799 9126 larissa.gontsarova@polvahgl.ee
Krister Matto õendusjuht 799 9127 krister.matto@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9127
Siseosakond
Marion Ploovits osakonnajuhataja 799 9132
Siret Kalling sisearst 799 9133 siret.kalling@polvahgl.ee
Meriana Maidla sisearst 799 9132 meriana.maidla@polvahgl.ee
Ants Vent sisearst 799 9132 avent@hot.ee
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9132 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Riina Sajale õendusjuht, valveõde 799 9134 riina.sajale@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9137
Lasteosakond
Aasa Kaasik lastearst 799 9122 aasa.kaasik@polvahgl.ee
Siiri Torm lastearst 799 9122
Margit Rikka lastearst 799 9122 margit.rikka@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9123
Taastusraviosakond
Tiina Tammik taastusarst, osakonnajuhataja 799 9152 tiina.tammik@polvahgl.ee
Maie Pügi taastusarst 799 9152 maie.pygi@polvahgl.ee
Katrin Raudsik taastusarst 799 9152 katrin.raudsik@polvahgl.ee
Kaie Kotkas taastusõde 799 9184
Ester Nikopensius taastusõde 799 9184
Elen Lepland füsioterapeut 799 9184
Külli Puna füsioterapeut 799 9184
Karin Terav füsioterapeut 799 9184
Helen Raadik füsioterapeut 799 9184
Kristiina Laur füsioterapeut 799 9184
Merike Käsi füsioterapeut 799 9184
Kaire Limbak füsioterapeut 799 9184
Loore Sõna füsioterapeut 799 9184 loore.sona@polvahgl.ee
Siim Savisaar füsioterapeut 799 9184
Monika Rätsepsoo füsioterapeut 799 9184
Maigi Kõrbe füsioterapeut 799 9184
Piret Tootsi füsioterapeut 799 9184
Christel Ploovits füsioterapeut 799 9184
Jarko Koort füsioterapeut 799 9184
Karel Uhs füsioterapeut 799 9184
Raiko Kokmann füsioterapeut 799 9184
Galina Bedaš massöör 799 9184
Liliana Samuljak massöör 799 9184
Lii Tarve massöör 799 9184
Margit Leppund massöör 799 9184
Aija Kala psühholoog 799 9154
Thea Marran psühholoog 799 9154
Kätlin Juurik psühholoog 799 9154
Triin Määr sotsiaaltöötaja 799 9178
Mari Reilson sotsiaaltöötaja 799 9186 mari.reilson@polvahgl.ee
Edith- Kärt Kullamaa logopeed-eripedagoog 799 9184
Margaret Pill logopeed-eripedagoog 799 9182
Rita Tubarik eripedagoog 799 9184 rita.tubarik@polvahgl.ee
Saima Salomon logopeed-eripedagoog  799 9155 või 799 9153
Diagnostikakabinet
Enno Toss gastroenteroloog 799 9140 enno.toss@polvahgl.ee
Mare Dreyersdorff gastroenteroloog 799 9140 mare.dreyersdorff@polvahgl.ee
Sirje Kõiv ultraheli 799 9172 sirje.koiv@polvahgl.ee
Anu Mikk ultraheli 799 9172 anu.mikk@polvahgl.ee
Ülle Reedo ultraheli 799 9172 ylle.reedo@polvahgl.ee
Ülle Reedo radioloog 799 9166 ylle.reedo@polvahgl.ee
Kirurgiaosakond
Peeter Kuningas osakonnajuhataja 799 9141 peeter.kuningas@polvahgl.ee
Rein Randam kirurg 799 9141 rein.randam@polvahgl.ee
Aleksander Helberg kirurg 799 9141 aleksander.helberg@polvahgl.ee
Stepan Sahnjuk kirurg 799 9141 stepan.sahnjuk@polvahgl.ee
Enno Toss kirurg 799 9141 enno.toss@polvahgl.ee
Maris Veinpalu kirurg 799 9141 maris.veinpalu@polvahgl.ee
Maie Sillaste neuroloog 799 9138 maie.sillaste@polvahgl.ee
Maia Pereseld nina- kõrva- kurgukirurg 799 9141 maia.pereseld@polvahgl.ee
Alar Sõrmus anestesioloog 799 9147 alar.sormus@polvahgl.ee
Rein Käsk anestesioloog 799 9147 rein.kask@polvahgl.ee
Helju Käsk anestesioloog 799 9147 helju.kask@polvahgl.ee
Liia Linnamägi anestesioloog 799 9147 liia.linnamagi@polvahgl.ee
Tiina Volzina õendusjuht 799 9143 tiina.volzina@polvahgl.ee
Valveõde õepost 799 9150
Hooldusravi hooldusravi 799 9151
Südamefilmid
Anu Mikk kardioloog 799 9163 anu.mikk@polvahgl.ee
Laboratoorium
Raili Randoja laborijuhataja 799 9169
Elene Ivandi mikrobioloog, nakkusetõrjearst 799 9170 elene.ivandi@polvahgl.ee
Noorte nõustamiskabinet
Merlin Mesak ämmaemand 799 9164 merlin.mesak@polvahgl.ee